Hakkımızda

1978 Bursa doğumlu Gonca Kadir öğrenim hayatını Necati Bey Kız Meslek Lisesi, resim bölümü ile tamamlamıştır. Kariyerini varyant uzmanı  olarak sürdürmüş olan Gonca Kadir tekstil üzerinde çalışmalarda bulunmuştur. 1992 de kurulmuş olan Çamlık Emlak daha sonra kendisi tarafından 2013 yılında Çamlık Gayrimenkul Yatırım İnşaat Gıda Tekstil  Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi olarak geliştirmiştir.

 


Kendisinin tekstil üzerindeki bilgisi ve bilindiği üzere  Bursa şehrimizin zengin tekstil olanaklarından yararlanılarak 2020 yılına ipgon.com  E Ticaret sitesi  hayata geçmiştir.Pandemi döneminde başlayan bu yolculuğumuz büyük bir titizlikle halen devam etmekte , bütün müşterilerimizin memnuniyetini sağlamak için dönemin şartlarına uygun yenilikler yapılmaktadır. Amacımız sitemizden satın alınan ürünlerin hasarsız ve doğru biçimde müşterilerimizin eline geçmesi ve keyif ile örmeleridir.

 


Şirketimiz  bünyesinde ; iplik , örgü  aksesuarları  gibi birçok ürünü içermekle birlikte  zamanın gereksinimleri ve modası takip edilerek ürünler eklenmektedir. Kurucumuzun kendisi tarafından tasarlanan iplik kombinasyonları şirketimizin Instagram hesabından büyük ilgi ve beğeni ile takip edilmektedir.

 


İpliklerimizi sadece Türkiye’ye satmakla kalmıyor yakın gelecekte ipgon yarns.com sitemiz üzerinden yurt dışına da hizmet vermek üzere çalışmalar yapmaktayız.

 

 


                                                                                                                        İPGON.COM
                                                                                                                      GONCA KADİR
 

 

© 2020 ipgon.com. Tüm hakları saklıdır.

Hipotenüs Hipotenüs® Yeni Nesil E-Ticaret Sistemleri ile Hazırlanmıştır.